Un câine impunător, posibil rasă lup negru, a atras atenția mai multor arădeni în această dimineață pe str. Dacilor. Martorii spun că patrupedul hoinărește dezorientat de cel puțin două zile, traversând zona fără o direcție clară. Nu se știe dacă s-a pierdut de stăpâni sau a fost abandonat, însă pare speriat și confuz. Dacă cineva îl recunoaște sau știe cui aparține, ar fi minunat ca vestea să ajungă la stăpâni cât mai repede.
Comentarii (0)