Un bărbat de 65 de ani care venea din Timișoara și se îndrepta către Pâncota a ațipit la volan.
A intrat pe contrasens și a doborât un stâlp de curent ce alimenta odinioară tramvaiul electric. Accidentul a avut loc în localitatea Galșa și doar o minune a făcut ca din sens opus să nu vină o altă mașină. Soferul a scăpat nevătămat datorită centurii de siguranță.
Comentarii (0)