Un cetățean bulgar a fost depistat de polițiștii de frontieră de la Vărșand în timp ce conducea un autoturism cu un permis de conducere fals, cu însemne olandeze. În urma verificărilor, s-a stabilit că documentul nu este autentic, iar bărbatul nu deține permis de conducere. Acesta este cercetat pentru uz de fals și conducerea unui vehicul fără permis, urmând ca la finalizarea anchetei să fie luate măsurile legale.
Comentarii (0)