În acest moment, pompierii militari intervin la Sânpetru German, acolo unde un barbat cu probleme psihice a urcat pe un stalp, înalt de zeci de metri. Echipele de intervenție încearcă să îl convingă să coboare. Bărbatul stă pe marginea exterioară a stâlpului. Vom reveni cu amănunte.
Comentarii (0)