Locatarii blocului s-au autoevacuat. Din fericire,nimeni nu a fost rănit. Din primele informații, se pare că cineva ar fi aprins focul în vană,îmsă nu se știe cine,pentru că proprietarul nu era acasă. Degajările mari de fum i-au alertat pe locatari. Pompierii au reușit să stingă rapid incendiul și urmează să afle ce anume s-a întâmplat în apartament.
Update: Incendiul a fost lichidat
Comentarii (0)