Bărbatul de 75 a fost scos din maşină şi este resuscitat în autospeciala SMURD. Din fericire nu a fost niciun muncitor în preajm[, în momentul accidentului. Circulaţia în zonă se desfăşoară normal.
Bărbatul de 75 a fost scos din maşină şi este resuscitat în autospeciala SMURD. Din fericire nu a fost niciun muncitor în preajm[, în momentul accidentului. Circulaţia în zonă se desfăşoară normal.
Comentarii (0)