După ce, cu aproximativ un an în urmă, acesta a fost prins, in centrul oraşului ,conducând drogat cu cocaină un Mac Laren neânmatriculat, bărbatul de 46 de ani a fost prins din nou pe picior greşit. Conducea pe DN 79 cu 155 de km la oră, cu 55 de km peste viteza legal admisă, deşi avea dreptul de conducere suspendat. In plus, la o verificare cu aparatul drugtest, şoferul a ieşit pozitiv. Austriacul a fost reţinut. Ancheta in primul dosar care îl viza bate pasul pe loc. Deşi analizele au dovedit prezenţa cocainei, expertiza in dosar, conform poliţiei, nu este gata.
Austriacul cu Mac Laren a comis-o din nou
Comentarii (0)