Saci plini cu buletine de vot au fost distribuţi către secţiile de votare din oraş. Sacii au fost depozitaţi, peste noapte, într–o sală de sport iar de acolo, la prânz, au fost distribuiţi către cele 115 secţii din municipiu. Preşedinţii de secţii au venit cu autocarul iar sacii au fost încărcaţi în roabe, apoi duşi către mijloacele de transport. Autocarele vor stabili rutele în aşa fel încât să acopere toate secţiile de votare din oraş.
Comentarii (0)