Un incendiu a izbucnit la o anexă gospodărească din localitatea Păuliș. La fața locului intervin pompierii militari din cadrul Detașamentului Arad, cu două autospeciale de stingere și o ambulanță SMURD, sprijiniți de echipaje ale SVSU Păuliș și Lipova. Intervenția este în desfășurare.
Incendiu la Păuliș. Arde o anexă gospodărească
Comentarii (0)