Autoturismul, în valoare de 25.000 de euro, era condus de un cetăţean român. In timpul unui control aleatoriu pe autostrada către vamă, poliţiştii de frontieră au descoperit că maşina, înmatriculată în Germania figura în baza de date ca bun căutat pentru confiscare. Prin urmare, autoturismul a fost indisponibilizat iar şoferul este cercetat pentru tăinuire.
Maşină furată din Germania, găsită pe autostrada Deva Nădlac
Comentarii (0)