Imaginile cu o bătaie în trafic, postată pe reţelele sociale, au alertat poliţia din Arad. In imagini se vede cum un bărbat coboară din maşină şi il trage cu forţa afară din autoturism un alt şofer, un tânăr de 22 de ani, pe care îl ia la bătaie. Incidentul a avut loc in centrul Aradului, intr–o zonă cu restricţii de circulaţie, datorate unor evenimente organizate de primărie. După ce imaginile au apărut in spaţiul public, poliţiştii s–au autosesizat şi au reuşit să îl identifice pe şoferul violent. Este vorba de un bărbat de 55 de ani, reţinut pentru loviri şi alte violenţe şi tulburarea liniştii publice.
Sursa video: Facebook
Comentarii (0)