Tânăr băut la volan, accident fără victime în Almaș

În noaptea de 9 noiembrie, un tânăr de 20 de ani a oferit un „spectacol” nedorit lângă Almaș, când, după ce s-a cinstit probabil cu puțin „curaj lichid” (0,51 mg/l alcool în aerul expirat, conform polițiștilor), a pierdut controlul mașinii și a ieșit de pe carosabil. Din fericire, nu au fost victime.
Șofer cu permisul suspendat, prins la volan în Curtici
Nici Curticiul nu a fost lipsit de „eroul” său, pe 8 noiembrie: un bărbat de 38 de ani a fost prins conducând cu permisul suspendat. Probabil data viitoare va lua în serios consecințele suspendării, căci polițiștii continuă cercetările.

Distribuie acest articol

Articole ASEMĂNĂTOARE

0 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Anunturi PUBLICE

RECLAMA TA AICI!

„Suntem interesați să promovăm afacerea ta pe site-ul nostru. Te rugăm să ne contactezi pentru mai multe detalii și să discutăm despre posibilitățile de colaborare.”

Ultimile EVENIMENTE

Pompierii militari arădeni au intervenit astăzi pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o vopsitorie aflată în interiorul unei hale industriale aparținând unui . . .

Copiii din Arad sunt invitați să participe,sâmbătă,6 iunie, la cea de-a XIV-a ediție a evenimentului „Farmecul Copilăriei”, organizat de Primăria Municipiului Arad . . .

O acțiune desfășurată în noaptea de miercuri spre joi de jandarmii arădeni s-a încheiat cu descoperirea unor substanțe suspecte asupra a trei . . .

Activitatea administrațiilor fiscale din județ a fost blocată astăzi, după ce aproximativ 380 de angajați ai ANAF au declanșat un protest față . . .

Articole POPULARE

Momente de tensiune au avut loc luni, în jurul orei 11:40, în Piața Avram Iancu din municipiul Arad, după ce un bărbat . . .

  Polițiștii de frontieră din Arad au ridicat trei motoare de barcă în valoare de aproximativ 5.000 de euro, după ce un . . .

Arădenii care se întreabă de ce nu mai văd avioane pulverizând substanțe împotriva țânțarilor au primit răspunsul oficial al Primăriei. Dezinsecția aeriană . . .

Doi cetățeni ciprioți s-au ales cu dosare penale după ce au fost depistați de polițiștii de frontieră arădeni conducând autovehicule care figurau . . .